search

CASIO FX-991EX Bilimsel Fonksiyonlu Hesap Makinesi

₺295,00
Vergi dahil Aynı Gün Kargo

⭐⭐⭐⭐⭐ Bilimsel fonksiyonlu hesap makinesi

Adet

 

SSL Sertifikalı - %100 Güvenli Alış Veriş

 

Aynı Gün Kargo

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Casio Hesap Makinesi Bilimsel Fx-991Ex 552

Casio bilimsel hesap makineleri,okullarda, laboratuvarlarda veya fabrikalarda kullanım için bilimsel hesaplamaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için geliştirilmiştir. Bilimsel hesap makineleri programlanabilir ve programlanamayan modeller olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Fx-82Ex 274 modelinin de yer aldığı, ClassWiz serisi programlanamayan Casio bilimsel hesap makinesi modellerinin amiral gemisidir.

Yenilenen ekran tasarımı simgelerin görüntülenebilirliğini artırır. İstenilen fonksiyonun seçimi hızlı ve kolay bir şekilde yapılır. Ders kitaplarından uyarlanan sembol ekranı sayesinde kesirler, logaritmalar, kökleri ve diğer matematiksel formüller ve semboller tıpkı ders kitaplarındaki gibi görüntülenebilir ya da giriş yapılabilir. Kapsamlı ve hızlı öğrenme için geliştirilen  liste görüntüleme işlevi ile bellekte saklanan değişkenler ve istatistiksel hesaplama sonuçları listeler halinde görüntülenebilir. Anlaşılması kolay İngilizce mesajlar ve etkileşimli format sayesinde, neredeyse tüm İngilizce kelimeler ekranda kısaltılmamış şekilde görüntülenir. İnteraktif menü ekranı daha sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunar.

Kullanım Faydaları

Çok satırlı ekran, formüllerin otomatik bir şekilde sıralanmasını sağlar. Değişkenler listesi ile tek dokunuşla liste ekranı görüntülenebilir. İstatistik listesi aynı anda alt satırları görüntüler. Her üç basamakta bir rakam ayırma işlevi ile çok büyük sayıların okunması kolaylaşır.

Nokta vuruşlu yüksek çözünürlüklü ekran, her seferinde güzel görünümlü grafikler sağlar.

Multireplay özelliği ile çoklu oynatma, önceden yapılandırılmış formülleri hızlı ve kolay bir şekilde hatırlatır.

Plastik tuşlar ile kolay kullanım olanağı sunar.

Temel matematiksel işlevler, sayısal tablolar ve orta düzey istatistikler için gelişmiş fonksiyonlara sahiptir.

Teknik Özellikler

Program Modu: Programlanamaz

Program Sayısı: 552

Pil: AAA × 1 (R03)

Basamak: 10 + 2 hane (10 hane mantis + 2 hane üstel)

Casio Hakkında

1946 yılında Japonya'da kurulan Casio Computer, tüketici elektroniği ve ticari elektronik pazarında, dünyanın önde gelen markalardan biridir. Saat, dijital kamera, hesap makinesi ve elektronik müzik aletleri gibi tüm dünyada kullanılan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

4549526605895
1000 Öğeler
chat Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.
-