search

56x16 Termal Yazar kasa Pos Rulo kağıt 10lu paket

₺59,00
Vergi dahil Aynı Gün Kargo

⭐⭐⭐⭐⭐Sınıfının En iyi Markası, Tanex

Adet

 

SSL Sertifikalı - %100 Güvenli Alış Veriş

 

Aynı Gün Kargo

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

56x16 16m BPA Free Termal Rulo 10lu Paket

16 Metre Termal Pos Rulosu Poşetli 48 gr 10 Adet

Yeni nesil pos makinalarıyla uyumludur. Ölçüler : 56mm x 16 mt'dir. 48 gram termal kağıttan üretilmektedir. Bir pakette 10 adet bulunmaktadır.

Umur rulo olarak kaliteli ve kullanımı güvenli BPA Free, BPA maddesinden arındırılmış, termal kağıtlar kullanarak çevreye ve insan sağlığına önem veriyoruz. Phenol Free, BPA ve BPS içermeyen, termal kağıt kullanarak da geri dönüştürülebilir ve temiz bir şekilde ayrıştırılan kağıtlar kullanıyoruz.

Bilindiği üzere Phenol içermeyen termal kağıt, Bisphenol A (BPA), Bisphenol S (BPS) veya diğer fenol bazlı termal geliştiriciler kullanılmadan yapılan termal kağıttır. Phenol içermeyen rulolar, 10 yıldan fazla saklama ömrü (doğru depolama koşullarında) sunar ve baskı kalitelisi diğer kağıtlara göre daha dayanıklılık sağlar.

Bir diğer termal geliştirici olan BPA, yaygın olarak kullanılan çoğu malzemenin (plastik şişeler, spor malzemeleri, içecek kutuları ve satış fişleri gibi) içeriğinde bulunmaktadır. BPA olarak da bilinen Bisphenol A, birçok endüstriyel amaç için kullanılan sentetik bir kimyasaldır. Son on yılda, bu kimyasalın insan sağlığını olumsuz etkilemesi ile ilgili bazı endişeler ortaya çıkmıştır. BPA’ya çok fazla maruz kalmak vücuda, özellikle beyin ve hormon üretimine olumsuz etkiler getirebileceği uzmanlar tarafından belirtilmiştir. Yapılan son çalışmalar BPA maddesi bulunan malzemeye dokunduktan sonrası izlerinin temas edilen yerlere nüfuz edebileceğini göstermiştir.

BPA ile ürün üreten bazı şirketler, bu tür potansiyel olarak zararlı kimyasalların kullanımını nasıl sınırlayabilecekleri veya ortadan kaldırabilecekleri konusunda bazı yöntemler geliştirmişlerdir. Bu gelişmeler sonucunda BPA içermeyen termal kâğıt ruloları ortaya çıkmıştır.

10000000 Öğeler
Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.
-