Güvenli Ödeme

SSL Sertifikası - Senkronet Network Solutions

SSL 

 • SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür. SSL sertifikası bulunduğunuz sitenin (https://www.TamamAL.com) güvenli olduğunu Gösterir.
 • SSL sertifikaları sundukları garantiye, destek hizmetine ve ek özelliklere göre farklılık arz etmektedirler. Temelde tüm sertifikaların sağladığı teknik kazanım aynıdır.
 • TrustSafe Pro, Ssl sertifikası kullanılmaktadır. web sayfamız tamamen güvenlidir. 
 • SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür.
 • SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. (Tüm kredi kartı ve bilgileriniz sitemizde görülmez ve direk bankaya ulaştırılır.)
 • Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. Örneğin; 8 bit üzerinden bir iletimin çözülmesi son derece kolaydır. Bit, ikilik sayma düzeninde bir rakamı ifade eder. Bir bit, 0 veya 1 olmak üzere 2 farklı değer alabilir. 8 bit ise sadece 28=256 olası farklı anahtar içerir. Bir bilgisayar bu 256 farklı olasılığı sıra ile inceleyerek bir sonuca ulaşabilir. SSL protokolünde 40 bit ve 128, 256, 1024 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Kötü niyetli bir kişinin 128 bit'lik şifreyi çözebilmesi için 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl gibi bir zaman harcaması gerekir. Bu örnekten anlaşıldığı gibi SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.

Özellikleri

 • Bankacılık ve kredi kartı bilgilerin, Mesajların şifrelenmesi ve deşifre edilmesindeki güvenlik ve gizliliği sağlar
 • Mesajı gönderenin (kredi kartı sahibi) ve mesajı alanın (Banka) doğru yerler olduğunu garanti eder
 • İletilen dokümanların tarih ve zamanını doğrular
 • Doküman arşivi oluşturulmasını kolaylaştırır.

  Böylece müşteri kredi kartı bilgileri web sayfası tarafından hiç bir şekilde görülmez. Bu bilgiler müşteriden doğruca bankaya ulaşır, Banka tarafından bize, (web sayfamıza) ödemenin başarılı veya başarısız olarak bilgi dönmesi ile alış verişin durumu belirlenir.

Güvenli Ödeme Sayfası - Bilgeweb 444 6 874

 • www.RichSmithtr.com web adresi "SSL secured" sertifikalı ve Banka güvenli sanalpos onaylı, %100 güvenli alış veriş sitesidir.