search

3M Post-it 450 Yaprak Yapışkanlı Not Kağıdı 76mm x 76 mm 5 Renk 654S-N

₺96,61
Vergi dahil Aynı Gün Kargo

⭐⭐⭐⭐⭐ Orijinal 3M Markalı Post-it Ürünü

Adet

 

SSL Sertifikalı - %100 Güvenli Alış Veriş

 

Aynı Gün Kargo

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

3M Post-it 654 SN 5 Neon Renk Süper Yapışkanlı Not Kağıdı Özellikleri
Ölçü 76 mm x 76 mm
Adet 450 yaprak
Materyal Kağıt
Renk Neon renkler
Marka Post-it
Yapışkanlı Evet
Ofis Kullanımı Uygun

Post-it yapışkanlı not kağıtları, birçok yerde size kolaylık sağlayacak. Hep elinizin altında olmasını isteyeceğiniz, kısa notlar almanız gereken zamanlarda veya bir telefon numarasını yazmanız gerektiğinde masanızın bir köşesinde ona ihtiyaç duyacaksınız. Neon renkleri ile ekstra dikkat çekici olması, unutmamak için yazdığınız notları, kendinize verdiğiniz görevleri ve önemli günleri size hatırlatıcı olma özelliği taşıyor. Boyutları sayesinde çok fazla yer kaplamadığı için yanınızda taşıyabilirsiniz. Her yüze yapışabilen bu kağıtlarla hayatınızı planlamak artık çok kolay. Örneğin, ofis çalışanları için yazmış oldukları kısa ve küçük notları görünür bir yerde bulundurmak ve onları kaybetmemek çok önemlidir. Bu nedenle yapışkanlı not kağıtları kolay ulaşılabileceğimiz yerlerde olmalı. Hayatı kolaylaştıran ve birçok alanda kullanılabilen bir kırtasiye ürünüdür.

Post-it 5 Neon Renk Süper Yapışkanlı Not Kağıdı Kaliteli midir?

Bir not kağıdından beklentimiz kolay ulaşılabilir bir yerde olmasıdır. Ne gereğinden büyük ne de görünmeyecek kadar küçük olmalıdır. 3M markası yıllardır ürettiği kaliteli ve süper yapışkanlı kağıtlarıyla alıcıların beğenisini kazanmıştır. Dikkat çekici neon renklerde üretilmiş oluşu notun gözden kaçmaması için özellikle hazırlanmış bir yöntemdir.

Post-it 5 Neon Renk Süper Yapışkanlı Not Kağıdı Dik Yüzeylerde Kullanılır mı?

Post-it not kağıtları süper yapışkanlı arka yüzeyi sayesinde her yüzeye kolayca yapıştırılabilir. Bu yüzeylerde uzun süre durabilmesi önemlidir. Kağıtlara, dosyalara, masaya ve benzeri yüzeylere yapıştırılabildiği gibi cam yüzeylere, duvara, buzdolabına, bir panoya veya sunum tahtalarına da rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Önceden planladığınız bir şeyi unutmamak için göz hizasında bir yere yapıştırmak her zaman kolaylık sağlayacaktır. Bu tarz dik yapıştırılan alanlarda dahi güçlü yapışkanı sayesinde uzun süre kalır.

Post-it 5 Neon Renk Süper Yapışkanlı Not Kağıdı Yazıları Arkasına Geçirir mi?

Yazı yazarken belki de en çok dikkat ettiğimiz yazı stilimizden sonra yazdıklarımızın başka bir yüzeye geçip geçmediğidir. Bunu düşünerek üretilen Post-it süper yapışkanlı not kağıtları 1. sınıf kağıttan üretilmiş ve kalınlığından dolayı yazılanları arkasına geçirmez. Akıtma veya kabarma yapmaz. Kurşun kalemle yazılan kalemler bir silgi yardımıyla kolaylıkla silinebilir.

Post-it 5 Neon Renk Süper Yapışkanlı Not Kağıdı Başka Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Bir iş ile uğraşırken aklınıza önemli bir şey geldiğinde elinizin altında bulunan not kağıtları sayesinde onu unutmadan bir yere not almak artık çok kolay. Günlük, aylık ve yıllık planlamalarınızı yaparken dikkat çekici, motive edici ve renkli belirteçler kullanmanız gerekebilir. Sürekli karışan ürünleri veya eşyaları birbirinden ayırmak için kullanıldığı alanlarda karışıklığı önlemesi ve düzeni sağlamasından dolayı sıkça tercih edilir. Dergilerin, kitapların, gazetelerin bölümlerini hatırlamak için o sayfaya yapıştırılan post-it’i çevirerek hiç vakit kaybetmeden ihtiyacınız olan sayfaya kolayca ulaşmış olursunuz. Hatta direkt kitap ayracı olarak da kullanıldığı gibi beğendiğiniz bir satırın, sayfanın olduğu kısmı da işaretleyebilirsiniz. Zamanlara ayrılan bir projeyi planlarken adımları birer post-it üzerine yazıp panonuza yapıştırabilir, planda değişiklik olduğunda tüm planı değiştirmek yerine o kısmı revize ederek programınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu sayede etkin bir süreç takibi yapıp varsa birlikte çalıştığınız insanları da daha iyi kontrol edebilirsiniz. Hem zamandan tasarruf etmiş hem de daha programlı bir çalışma sürdürmek için sıklıkla kullanılır. Eğer siz de bunun gibi daha pek çok alanda post-it kullanmak ve işlerinizi kolaylaştırmak isterseniz, hemen TamamAL.com üzerinden siparişinizi verin! Siz de her an elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bu not kağıtlarını uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Post-it neon renk süper yapışkanlı not kağıdı avantajlı fiyatları ile sayfamızda sizleri bekliyor!

021200466083
100000 Öğeler
Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.
-